Sport – see on elu, see on liikumine, see on tervis!
Laste tervise säilitamine on meie linna haridussüsteemi üheks prioriteetseks suunaks.
Sport aitab inimesel olla heas füüsilises vormis, lisaks sellele kujundab iseloomu ja tahtejõudu. Reedel, 8.septembril toimuv Narva noortekeskuse spordiplatsi avamine.
Üritusele olid kutsutud linnapea Tarmo Tammiste, Narva linnavolikogu esimees Aleksandr Jefimov, Narva linnavalitsuse ametnikud, Narva noorteparlamendi liikmed ning linna koolide õpilasesinduste liikmed. Suur spordipidu algas tantsu flashmobist, mille viis läbi meie kooli vilistlane Darja Poljakova, seejärel toimusid lõbusad stardid, korvpallimatš ja tenniseturniir. Spordiväljakul valitsesid meeskonnavaim ja võidurõõm, mida toetasid kaasaelajate hea tuju ja naer.
Kõik üritusel osalejad olid kindlad, et spordiväljak hakkab funktsioneerima kvaliteetselt kasvava põlvkonna tervise hüvanguks.

08-09-2017