Tervisepäev - День здоровья

Tervisepäev
4.septembril toimus kooli staadionil «Tervisepäev“ 1-3 klasside õpilastele. Päev oli päikeseline ja ergas ning noortele osalejatele oli ette valmistatud küllastunud spordiprogramm.
Kehalise kasvatuse õpetajad ning 9a klassi õpilasomavalitsus suutsid kaasata iga lapse põnevatesse konkurssidesse ja võistlustesse. Väikesed sportlased said rohkelt positiivseid emotsioone erinevatest ülesannetest kiiruse ja osavuse peale, näitasid oma ettevalmistust, kiirust ja osavust erinevates mängudes ja teatevõistlustes.
Sellised üritused on lastele alati eriliselt huvitavad ning täiustavad nende füüsilist aktiivsust ning meeskonnatööoskust.

День здоровья
4 сентября на школьном стадионе состоялся «День здоровья » для учеников 1-х -3-х классов.
Праздничный день выдался солнечным и ярким, а юных участников ожидала насыщенная спортивная программа. Учителя физкультуры и УП 9а класса с легкостью смогли увлечь каждого ребенка интересными конкурсами и состязаниями. Маленькие спортсмены получили массу положительных эмоций от различных заданий на скорость и ловкость, показали свою сноровку, быстроту и ловкость в различных играх и эстафетах.
Такие мероприятия всегда с особым интересом воспринимаются детьми, а также совершенствуют их физическую активность и умение работать в команде.

04-09-2020