Intellektuaalne mäng «TREENI AJU»

15.septembril osalesid 9a klassi õpilased intellektuaalses mängus „TREENI AJU“.
Mängu oli 3 vooru 10 küsimuse kaupa. Aruteluks oli ainult 1 minut. Seejärel korjati vastused kokku, osalejatel tuli näidata oma erudeeritust, loov- ja intellektuaalseid võimed, meeskonnatöö oskust. Mäng möödus hasartselt, dünaamiliselt ja kõrgel tasemel.
Täname Narva noortekeskuse spetsialiste Tatjana Mišinat ja Irina Gluhhovat viljaka koostöö ning ürituse läbiviimise eest

Интеллектуальная игра «ТРЕНИРУЙ МОЗГ»
15 сентября ученики 9а стали участниками интеллектуальной игры «ТРЕНИРУЙ МОЗГ».
Игра проходила в три тура по 10 вопросов в каждом. На обсуждение давалась всего одна минута. После её окончания бланки с ответами забирались. Участникам предстояло проявить свою эрудицию, творческие и интеллектуальные способности, имение работать в команде. Игра прошла азартно, динамично и на высоком уровне.
Благодарим специалистов НМЦ – Татьяну Мишину и Ирину Глухову за плодотворное сотрудничество и проведение мероприятия.

15-09-2020