Noortefoorum
Noortefoorum "Suu puhtaks"
24.novembril toimus Narva laste loomemajas foorum, kus osalesid 15-19-aastased noored Narvast, Sillamäelt ja Narva-Jõesuust.
Meie kooli esindasid õpilasesinduse esimees Darja Martšenkova, õpilasesinduse esimehe asetäitja Ilona Solovjova ja Aleksei Andrianov, kõik noored on noorteparlamendi liikmed. Noortefoorumi teema „Meie linna turvalisus“. Foorumi kava sisaldas:
- grupitööd ja diskussiooni politsei esindajatega sellest, kuidas muuta linn elanike jaoks turvalisemaks, mida saavad selleks teha noored ja tavalised linna elanikud
-praktilist enesekaitse kursust politsei eriettevalmistuse saanud instruktoritelt
-mitteformaalset suhtlust.
Foorumil osalejad jagasid oma muljeid:
«Osalesin foorumil esimest korda, muljed on ainult positiivsed! Kõik oli kõrgel tasemel, väga huvitav, sain teada palju kasulikku! »
« Foorum oli väga huvitav, arutasime aktuaalseid teemasid, osalejad ise said proovida end politseinike rollis ning mõista, kas see amet on südamelähedane või mitte.»

24-11-2017