Sügisesed tembutajad
Milline aastaaeg kingib meile eriliselt värvikirevust, rikkust ja heldust?
Muidugi sügis! Meie kooli õpilased otsustasid üllatada lasteaedade Põngerjas , Kaseke, Pingviin, Sipsik , Muinasjutt kasvandikke ning 1-4 klasside õpilasi, ja kutsusid nad peole „Sügisesed tembutajad“.
Lõbus, ere ja sügiseselt värvikirev pidu rõõmustas õpilasi, õpetajaid, vanemaid ja kasvatajaid. Lapsed näitasid oma loomingulisi võimeid, näitlejameisterlikkust, nutikust ja peol toimus ka kooliansambli „Kaleidoskoop“ debüüt.
Spetsiaalselt peo jaoks külastasid lapsed Meistrimehe töökoda ning tegid looduslikust materjalist esemeid, mida näidati näitusel ning mis ka pidu kaunistasid. Võlur Sügis oli väga rõõmus kõige üle, mida lapsed oldi ette valmistanud, ning autasustas kiki isuäratavate õuntega. „Sügisesed tembutajad“ lõpetasid peo tantsu flash-mobiga, mis rõõmustas väga osalejaid ning andis kõikidele positiivse emotsiooni tehtud tööst.

19-10-2017