Koostöö Narva noortekeskusega
Tänavale minnes muutuvad nii lapsed kui ka täiskasvanud aktiivseteks liikluses osalejateks.
Kõik teavad liikluseeskirju ning järgivad neid. Kuid kui mõnikord on väljas halb ilm või koju tuleb minna pimedal ajal, siis nendes ilmastikutingimustes oleme me autojuhtidele vähem nähtavad. Et end kaitsta, on kindlasti vaja kanda helkureid ning teha need nähtavaks autojuhtidele. 8.novembril viisid Narva noortekeskuse spetsialistid Anastassia Alandži ja Veera Knjazeva 4a ja 6b klasside õpilastele läbi meistriklassi helkurite valmistamiseks ning andsid võimaluse teha helkur valmis oma kätega.
Kõige lihtsamad ning mugavamad on lastele ripatsikujulised helkurid. Neid võib kinnitada kottidele, ranitsatele ja seljakottidele. Seepärast said lapsed võimaluse valmistada just neid. Kõik meistriklassis osalejad jäid oma töö tulemustega rahule. Tänu sellele on meie kooli õpilased rohkem märgatavad pimeduses ning mis kõige tähtsam – helkur tagab lapse tänaval liikumise turvalisuse!

08-11-2017