„Beauty in life” on parim!
10.oktoobril toimus Narvas, Astri kaubanduskeskuses iga-aastane õpilasfirmade laat. Meie kooli esindas firma „Beauty in life”, mis sai selle aasta parima õpilasfirma tiitli.
Laat toimus Narva linna Arenduse ja Ökonoomika ameti poolt korraldatud Narva ettevõtlusnädala raames.Kaubanduskeskuse fuajees ning läbikäikudes pakkusid erinevate koolide õpilased narvalastele ning linna külalistele oma firma toodangut. Range ning kompetentne žürii hindas laste töid, arvestades punkte müügikoha kujundamise, ostjatega suhtlemisoskuse ning oma kauba või teenuse reklaami eest.
Firma „Beauty in life” koosseisu kuuluvad 8a klassi õpilased Darja Poljakova, Anna Blitsõna, Lia Jolkina ja Marika Fjodorova, firma töötab meie koolis juba teine aasta. Lapsed õpivad looma oma toodangut, oskuslikult jaotama firma kulusid ja tulusid, õigesti vormistama dokumentatsiooni ja palju muud. Möödunud õppeaasta jooksul koolifirma liikmed ning nende õpetaja-konsultant Irina Gomzjakova osalesid aktiivselt paljudel linna ja kooli laatadel, meistriklassides, samuti rahvusvahelise organisatsiooni Junior Achievements Eesti osakonna läbiviidavates üritustes erinevates Eesti linnades.

Irina Gomzjakova
õpetaja-konsultan