Intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“
19.veebruaril toimus Intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“, milles osales 8-ndate klasside õpilaste meeskond.
Ürituse korraldajaks olid Narva Noortekeskus ja Tallinna „Mis? Kus? Millal?“ klubi.Mängust võttis osa 6 meeskonda. Peaaegu kolme tunni kestel toimus kaks mängu, kummaski esitati 25 küsimust, ning vastamiseks oli antud 1 minut.
Meie kooli esindas 8a klassi meeskond – Ilja Nikolenko, Nikita Talvet, Jegor Mihhailov, Darja Poljakova, Dmitri Skvortsov, Kirill Slobodjanov, kes saavutasid head tulemused ning esimeses mängus said esikoha, teises mängus – teise koha.
Õnnitleme õpilasi võidu puhul ning soovime edu edaspidiseks, kuna neid ootab ees uus intellektuaalne võistlus Tallinna „Mis? Kus? Millal?“ klubiga.

22-02-2016