Integreeritud mäng „Meie Narva“
12. mail Rakoja platsil osalesid meie linna 9 kooli õpilastest koosnevad meeskonnad integreeritud orienteerumises.
Osalejad said Vanalinna marsruudilehe ja kaardi jaamade nimetustega: Kaitserajatise, Geograafiline, Linna loodusejaam, Vanalinna jaam, Muusikaline, Infotehnoloogia, Kirjanduse ning Käsitöö jaam.
Jaama saabudes, oli meeskonnal vaja täita ülesanne, kirjutada punktid marsruudilehele, seejärel suunduda järgmisse punkti. Lapsed said kiiresti selle ülesandega hakkama ja näitasid häid tulemusi, kogudes maksimaalse punktide arvu.
Lõppkokkuvõttes saavutas meie meeskond 3.koha.Täname osalemise eest 8a klassi õpilastest koosnevat meeskonda: Dmitri Skvortsovi, Kirill Slobodjanovit, Nikita Talvetit, Darja Poljakovat, Jegor Mihhailovit ning soovime neile võite ja edu ka edasistes konkurssides.

12-05-2016