Intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“
30.septembril toimus Narva noortekeskuses intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“, millest võtsid osa 7-9-ndate klasside õpilastest koosnevad 6-liikmelised meeskonnad.
Sellel üritusel esindasid meie kooli 9a klassi õpilased: Darja Poljakova (võistkonna kapten), Dmitri Skvortsov, Nikita Talvet, Ilja Nikolenko, Jegor Mihhailov, Tatjana Motõleva.
Konkursi korraldajad olid Narva noortekeskus ja Tallinna klubi „Mis? Kus? Millal?“. Asjatundjatele esitati 24 küsimust ning igale küsimusele oli vaja vastata 1 minuti jooksul + 10 sekundit vastuse esitamiseks kirjalikult. Mäng kujunes väga huvitavaks ning köitvaks ja kuigi mõned küsimused olid väga keerulised, said meie osalejad siiski nendele vastamisega hakkama.
Mängu tulemuste põhjal saavutas meeskond 2 koha. Õnnitleme osalejaid võidu puhul ning soovime edu edasistes mängudes.

30-09-2016