Kirjandumängu võitjad. Победители литературной игры
Kirjandumängu võitjad.
2016.aastal saab Eesti Vanausuliste Liidu esimees, V klassi Valgetähe ordeni kavaler, raamatu "Rjapuška" autor PAVEL VARUNIN 55 aastaseks.
Seoses sellega toimus 6.10.2016 Narva linna Keskraamatukogus koostöös Narva linna vene keele ja kirjanduse õpetajate metoodilise ühinguga kirjandumäng Pavel Varunini raamatu "Rjapuška" põhjal. Meie koolist osales 5-liikmeline meeskond, kes saavutas linnas 1.koha.
Need olid:
1) Ksenija Skvortsova - 5A klass
2) Aljona Nikitina - 5A klass
3)Viktoria Stupnikova - 5A klass (õpetaja I.Uskova)
4) Kristina Gorbatšova - 5B klass (õpetaja T.Kotljarova)
5) Jelizaveta Vinogradova - 5C klass (õpetaja L.Mironova)

Paremaid tulemusi näidanud 3 meeskonda sõidavad 15.oktoobril 2016 Peipsimaa Külastuskeskusesse (Kolkja küla) külla raamatu "Rjapuška autorile Pavel Varuninile. Kõiki võitjaid autasustati selle raamatuga kirjaniku autogrammiga.

Победители литературной игры
В 2016 году исполняется 55 лет Павлу Григорьевичу Варунину, автору детской книги «Ряпуша», председателю Союза старообрядческих общин Эстонии, кавалеру ордена Белой Звезды V класса.
В связи с этим 6.10.2016 г. в Нарвской центральной библиотеке в сотрудничестве с Методическим объединением учителей русского языка и литературы г.Нарвы проводилась литературная игра по произведению Павла Варунина «Ряпуша».
От нашей школы участвовала команда из 5 человек, которая заняла 1 МЕСТО:
1. Скворцова Ксения – 5а
2. Никитина Алена – 5а
3. Ступникова Виктория – 5а (учитель Ускова И.В.)
4. Горбачева Кристина – 5б (учитель Котлярова Т.К.)
5. Виноградова Елизавета – 5с (Миронова Л.В.)
3 команды, показавшие лучшие результаты. 15 октября едут в поездку в Peipsimaa Külastuskeskus (деревня Колкья Тартуского уезда), в гости к Павлу Варунину, автору книги «Ряпуша».
Каждый участник команд-победительниц был награжден также книгой с автографом автора.

06-10-2016