Miks on vaja hambaid pesta
10.novembril toimus meie koolis 6-ndate klasside õpilastele üritus „Miks on vaja hambaid pesta?“
Ürituse eesmärk – iga päev hammaste pesemise vajaduse põhjuse väljaselgitamine. Vastavalt eesmärgile püstitati järgmised ülesanded: 
- välja selgitada, miks on vaja hambaid ning kuidas on nad töötavad; 
- saada teada, mis on kaaries; 
-tundma õppida hammaste eest hoolitsemise ajalugu; 
- määrata kindlaks hammaste eest hoolitsemise reeglid; 
-välja selgitada, millist hambapastat on parem kasutada.
Antud teema on aktuaalne, kuna paljud lapsed ei saa ega ei oska õigesti oma hammaste eest hoolitseda, mille tulemusel tekib mitmeid suuõõne ohtlikke haiguseid. Ning seepärast on juba koolis tähtis õpetada lapsele tervislikku eluviisi. Ürituse käigus näidati lastele esitlust, toimus diskussioon ning muidugi kostitus – õunad – et selgitada välja, kui hoolikalt on vaja toitu mäluda.
Kõik õpilased said kingituseks hambaharja. Kuuenda klassi õpilased jäid rahule ning lahkusid ürituselt positiivses meeleolus ning uute teadmistega.
Üritus hõlmas 61 inimest.

10-11-2016