LINNA MOEETENDUS „OLE SILMAPAISTEV“
11.novembril kell 17.00 toimus Tartu Ülikooli Narva kolledžis linna üritus MOEETENDUS „OLE SILMAPAISTEV!“
Ürituse korraldajateks olid: NARVA POLITSEIJAOSKOND, NARVA LINNA HARIDUSOSAKONDA, HUVIJUHTIDE METOODILINE ÜHENDUS, NARVA NOORTEKESKUS, TÜNK.
ÜRITUSE EESMÄRK – HELKURITE KASUTAMISE POPULARISEERIMINE NOORTE LIIKLUSES OSALEJATE SEAS NING LASTE LIIKLUS-TRANSPORDITRAUMATISMI PROFÜLAKTIKA
Koolist oli vaja valida 5 kuni 15 osalejat, kes demonstreeriksid parimaid kostüüme defileel.
Meie kooli esindasid 6a klassi õpilased – Anastassia Ponomarjova, Veronika Morozova, Darja Tšernavina, Alissa Vassina, Jelizaveta Pankova, Jekaterina Tahtarova, Viktoria Tahtarova.
Üritus oli emotsionaalselt särav ja meeldejääv! Vaatajad tervitasid tormilise aplausiga etendusel osalejaid. Moeetendus lõppes meie osalejate poolt sütitava tantsuga. Kõik osalejad said magusad auhinnad ning kingitused. Täname abi eest „OLE SILMAPAISTEV!“ kollektsiooni loomise ettevalmistamisel käsitöö ja kodunduse õpetajat Irena Kedust.

11-11-2016