Heategevuslik tantsumaraton
Head teha on lihtne, kui teed seda ühiselt! 9.detsembril 2016.a Narva spordikeskuses toimus tantsumaraton, kus osales 11 meeskonda. 6-12 klasside õpilastest koosnev meeskond 7-10 inimega (meeskonnas pidi kindlasti olema vähemalt 1 poiss) pidi ette valmistama koduse ülesande (loomingulise tantsulise visiitkaardi teemal „Talvine muinasjutt“), ja meeskonnal pidi olema nimetus, deviis ja kostüümide elemendid.
Tugimeeskond oli ette valmistanud „ergutushüüded“, plakatid, erinevad atribuudid ja mürasaate oma meeskonna toetuseks. Meie kooli esindasid 6a klassi õpilased. Lapsed näitasid oma meisterlikkust kõrgel tasemel ning neid auhinnati karika, aukirjade ja magusate kingitustega. Meie kooli kaasaelajate meeskond hoiab juba üle kümne aasta linnas esikohta, ning ka see aasta ei olnud erand. Kaasaelajate meeskond oli samuti tunnistatud parimaks!
Ürituse ajal korraldati vahendite kogumine kuulmisprobleemidega laste klassile Paju koolis. Kõik kogutud vahendid lähevad selles klassis õppeprotsessi soodustavate vahendite soetamiseks.

Täname kõiki, kes osales HEATEGEVUSLIKUS AKTSIOONIS.
SUUR AITÄH TEIE HEA SÜDAME EEST!

09-12-2016