Olen andekas!
Novembrikuus kuulutati meie koolis välja Eesti 100-le sünnipäevale pühendatud laste joonistuste näitus „Olen andekas!“...
Üritusest võtsid osa 1-9 klasside õpilased. Iga joonistus sisaldas armastust, truudust, uhkust kodumaa üle. Lapsed kujutasid töödes oma tundeid, soojust ja hoolt oma riigi vastu, samuti näitasid oma andeid. Laste joonistuste näitused jätavad alati unustamatu mulje ja rohkelt positiivseid emotsioone. Autor on ju laps ning see tähendab, et joonistustel on lisaks värvikirevusele kajastatud ka ülemeelikust, kergust, nooruslikku uljust, nad on justnagu üle kallatud päikesevalgusega. Iga tööd iseloomustab omaenda stiil, maailmavaade, igaühe noore talendi kunstniku nägemus. Kõik soovijad saavad näha joonistuste näitust „Olen andekas!“ 1.korruse fuajees.

15-11-2017