Rahvusvaheline tolerantsuse päev
16.novembril Rahvusvahelisel tolerantsuse päeva, tervitasid õpilasesinduse esindajad juba hommikul õpilasi ja õpetajad erinevate riikide lippudega...
Lapsed olid valmistanud „TOLERANTSUSE PUU“ ja viisid läbi „IMEPÄRASED MUUTUMISED“, kus igaüks sai endale võtta tolerantsed isikuomadused, andes igaveseks vastu ühe intolerantse isikuomaduse. Algkooli õpilastele toimus aktsioon „TUGEV SÕPRUS“, kus lastel oli vaja algul leida tähed, millest moodustada sõnad ja seejärel panna kokku vanasõna „SÕPRUS – SUUR JÕUD“.
4b klassi õpilased koos klassijuhatajaga valmistasid peopesade abil LÕBUSAD SÕBRAD ning kaunistasid nende töödega kooli. Päev lõppes tantsu flashmobiga „Tantsime koos!“.
Peamiseks järelduseks, mille osalejad tegid päeva lõppedes, oli: „Tolerantne olla – tähendab tunnistada, et me kõik oleme erinevad, ning austada neid, kes ei ole meiega sarnased“.

17-11-2017