Kirjandusviktoriin „Kalevipoja jälgedes“
Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva pidustuste raames toimus 27.novembril meie koolis 7ndate klasside õpilastele kirjandusviktoriin „Kalevipoja jälgedes“...
Mängulise viktoriini korraldajad pakkusid välja huvitavaid loomingulisi ülesandeid: täita sündmuste kaardi, lahendada ristsõna, leida peidetud sõnad, mängida „Imede põldu“ ja teha kindlaks, kellele eepose „Kalevipoeg“ kangelastele kuuluvad asjad võlulaekast.
Mängu valmistasid ette ja viisid läbi: Alissa Vassina, Valeria Tsaplina, Daniil Blitsin, Viktoria Tahtarova, Jekaterina Tahtarova, Darja Tšernjavina, Svetlana Härginen (7A klass), Darja Strigun, Aleksei Ahu (7B klass).
7ndate klasside õpilased vastasid aktiivselt küsimustele eesti rahvuseepose „Kalevipoeg“ põhjal, mõistatasid jumalate, võlurite ja kangelaste nimesid, jutustasid eepose peamistest sündmustest ja Kalevipoja kangelastegudest, lugesid ette ja kuulasid katkendeid teosest.

Tereza Filippova
Liudmila Mironova

Vene keele ja kirjanduse õpetajad

29-11-2017