VIP-NÄDAL
18.-22.septembril toimus meie koolis grandioosne sündmus.
Nädala korraldajad – õpilasesindus viis läbi lõbusate (В-веселых), huvitavate (И-интересных), muutumiste (П-превращений) nädala.
Nädala avas ülekooliline mäng „Meeleolude vikerkaar“, milles osalesid õpilased ja õpetajad ning kõik soovijad võisid kirjutada positiivseid soovitusi plakatile „ Et Sinu elus ei oleks musti triipe!“, mis soodustas õpilastel positiivset meelestatust. Päev lõppes mustvalge tantsu flashmob`iga.
Teisipäeval ootas õpilasi ülesanne „Kingi maailmale naeratus“.
Kolmapäev rõõmustas kõiki osalejaid mänguga – „Kellel on kerge?“, mäng koosnes 12 küsimusest. Hindamine toimus viiepallisüsteemis järgmiste kriteeriumite põhjal: täitmise kiirus; vastused peavad olema täpsed, agamitte ligikaudsed; taiplikkus; loomingulisus; nutikus, tundide ajal ülesannete täitmine oli keelatud.
Neljapäev kuulutati tantsupäevaks, reedel aga tekkis 1.korruse fuajees taas meeleolude vikerkaar, millel puudusid mustad värvid ning nädal lõppes päeva teemaga „Ma tahan, et meie koolis…. „, kus kõik osalejad panid kirja oma unistused.
ВVIP-nädal on koolis lõppenud, kuid ees on veel palju huvitavaid sündmusi ja uusi üritusi.

18-09-2017