Intellektuaalne mäng “Mis? Kus? Millal?“
20. septembril 2017 toimus Narva noortekeskuses intellektuaalne mäng „Mis? Kus? Millal?“.
Ürituse korraldajateks olid Narva noortekeskus ja Tallinna „Mis? Kus? Millal?“ klubi, mängus osalesid – 7-12 klasside 6-liikmelised meeskonnad.
Meie kooli esindas7a klassi õpilastemeeskond – Darja Tšernavina (meeskonna kapten), Daniil Blitsõn, Jelizaveta Pankova, Anastassia Ponomarjova, Veronika Morozova, Polina Rõbakova.
Ülesanded olid päriskeerulised ja kui arvestada, et meie meeskond oli kõige noorem, ning õpilastele oli see esimene kogemus, siis paljude ülesannetega said nad hakkama.
Osalejate sõnade kohaselt – „Üritus meeldis meile, saime teada palju uut ja huvitavat ning osaleme heameelega ka järgmises mängus“.

20-09-2017