Õpetajate päev 2017
5.oktoobril tähistab kogu maailma kõige siirama ameti päeva.
Õpilasesinduse meeskond on selle piduliku päeva korralduse eest vastutav. Nende õlul on suur koorem: väärikalt saada hakkama õpetaja rolliga – töötada välja ja viia läbi kontserdiprogramm, tantsukonkursi projekt, kaunistada kooli fuajee, kabinettide uksed, õnnitleda originaalselt kõiki õpetajaid nende pidupäeva puhul.
Varahommikul kinkisid pidulikud ning õnnelikud õpilased nominatsioonidega vahtralehed oma armsamatele õpetajatele ning õnnitlesid neid kogu südamest pidupäeva puhul! Õpetajad vaatasid heameelega ning varjamatu naeratusega joonistuste näitust „Minu esimene õpetaja“, mille olid ette valmistanud 1-4 klasside õpilased ja „heade sõnade“ näitust, mis tekkis tänu 5-9 klasside õpilaste püüdlustele. Kõikide sellel päeval kostunud õnnitlustega ühinesid kontserdil osalejad. Oma amastuse, austuse ja õrnuse andsid õpilased edasi oma loominguga.

Kallid õpetajad!
Soovime hoolsaid õpilasi, kes kuulavad teid vaimustunult.
Soovime häid vanemaid, kes mõistavad hariduse tähtsust.
Soovime uusi saavutusi ning kõrghetki.

Head pidupäeva!

05-10-2017