Warning: Undefined variable $result in /data01/virt72695/domeenid/www.narva6.edu.ee/htdocs/Engine/module_news.php on line 1
Narva 6. Kool В» <b>Liikluseeskirjade reeglid jalgrattale ja tõukerattale</b> (18-04-2024)

Liikluseeskirjade reeglid jalgrattale ja tõukerattale

Narva noortekeskuse spetsialist Kirill Gussev viis 3.-6.klasside õpilastele 18.aprillil aulas läbi ennetava vestluse teemal „Liikluseeskirjade reeglid jalgrattale ja tõukerattale“.
Vestluse eesmärgiks oli laste liiklusõnnetustest tingitud traumatismi ennetamine.
Vestluse käigus tuletasid lapsed veelkord meelde:
- kuidas liigelda teedel ja kõnniteedel
- jalgrattal ja tõukerattal sõitmise reeglid
- millised nõuded on jalgrataste ja tõukerataste juhtidele
- milliseid reegleid peab järgima, et vältida liiklusõnnetusi
Sellised vestlused lastega on suunatud selleks, et ohutu liiklemine oleks meeles võimalikult paljudel õpilastel.

Основные правила ПДД для велосипеда и самоката
18 апреля в актовом зале для учеников 3-х-6-х классов специалист Нарвского молодежного центра Кирилл Гусев провел профилактическую беседу "Основные правила ПДД для велосипеда и самоката".
Цель беседы – профилактика детского дорожно-транспортного травматизма.
В ходе встречи ребята ещё раз вспомнили:
-как правильно вести себя на дорогах и пешеходных переходах
- правила езды на велосипедах и самокатах
-какие именно требования распространяются на водителей велосипедов, самокатов
-какие правила должны соблюдать, чтобы избежать дорожных происшествий
Подобные мероприятия в виде бесед с детьми направлены на то, чтобы как можно больше учеников помнили о безопасности дорожного движения.

18-04-2024