Teatejooks ja mängutänav Euroopa Liikuvusnädal

Teatejooks ja mängutänav
Euroopa Liikuvusnädal

22.septembril kell 14.00 Joaorus toimus heategevuslik teatejooks, mis toimus kõikjal Eestis. Ürituse eesmärgiks oli kaasata noori sportimisse ning tervislike eluviiside järgimisse. Samal päeval kella 14.00-18.00 oli lastele avatud „Mängutänav“. Mängutänav – tõeline seikluste tänav (tee), mida mööda minnes tutvusid osalejad Narva jaoks uute spordimängudega, näiteks kettagolfiga, said proovida end kanuusõidus, jalgpalli, võrkpalli, korvpalli mängimises ning teistes meelelahutusmängudes. Joaorus ootas neid eriline seikluste rada!
Täname 5-9 klasside õpilasi aktiivse osalemise eest Euroopa Liikuvusnädalal.

Teatejooks и Улица игр
Европейская неделя движения.

22 сентября в 14.00 в Липовой ямке, состоялась Благотворительная Эстафета- Teatejooks , которая проходила по всей Эстонии. Цель мероприятия - привить молодежи любовь к спорту и здоровому образу жизни. Также с 14.00-18.00 для ребят была открыта « Улица игр». Улица игр – это настоящая улица (дорога) приключений, пройдя по которой, участники познакомились с новыми для Нарвы видами спортивных игр, например, диск-гольфом, смогли попробовать свои силы в гребле на каноэ, в упражнениях по футболу, волейболу, баскетболу и в других развлекательных играх. А на острове Йоаорг их ждала особая тропа приключений!
Благодарим учеников5-х-9-х классов за активное участие в Европейской неделе движения.

22-09-2023