Projekt „Õpilaste ohutusprogramm. Loodus, vesi, linn“

2.oktoobril toimus 6a klassi õpilastel projekti „Õpilaste ohutusprogramm. Loodus, vesi, linn“ viimane moodul. Lõppharjutus toimus interaktiivselt ja mängu vormis. Osa tunnist viisid läbi Narva Noorte meremeeste klubi pedagoogid, osa tunnist aga õpilased ise. Projekti lõpus anti kõikidele õpilastele kätte tõend „Ohutu õpilane“.
Täname Narva Noorte meremeeste klubi pedagooge võimaluse eest osaleda huvitavas projektis, kuna laste ohutuse probleem on tänapäeval üks kõige tõsisemaid ja aktuaalsemaid.

Проект « Õpilaste ohutusprogramm.Loodus,vesi,linn»
2 октября для учеников 6а класса состоялся завершающий модуль проекта « Õpilaste ohutusprogramm.Loodus,vesi,linn». Закрепляющее занятие прошло в интерактивной и игровой форме. Часть урока провели педагоги Нарвского Клуба Юных Моряков, а часть сами ученики. В завершении проекта всем ученикам были вручены удостоверение «Безопасный ученик».
Благодарим педагогов Нарвского Клуба Юных Моряков за возможность принять участие в таком интересном проекте, ведь проблема безопасности детей сегодня является одной из самых серьёзных и актуальных.

02-10-2023