Koostöö Narva noortekeskusega „Helkuripuu“ 2023

Päikeselisel sügispäeval 10.oktoobril tegid Narva noortekeskuse spetsialistid 1.-3.klasside õpilastele ettepaneku „Helkuripuu“ aktsioonis osalemiseks .
Ürituse eesmärk:
- tutvustada õpilastele helkurite kasutamise tähtsust teedel ohutuks liiklemiseks;
-vahetada omavahel helkureid või võtta helkur helkuripuult;
Üritus lõppes lõbusa flashmobiga, ning mis kõige tähtsam – nüüd saavad õpilased täie kindlusega öelda: Mind märgatakse pimedas, sest igaüks meist hoolitseb enda ohutuse eest teedel.

Сотрудничество с Нарвским молодежным центром "Helkuripuu" 2023
Солнечным, осенним днем ,10 октября, специалисты Нарвского молодёжного центра предложили ученикам 1-х-3-х классов принять участие в акции "Helkuripuu".
Цель мероприятия:
-Познакомить ребят с важностью использования отражателей для безопасности на дороге.
-Обмен отражателями между участниками или предоставить возможность взять отражатель с дерева отражателей.
Завершилось мероприятие веселым флэш мобом, а самое главное теперь ребята могут с уверенностью сказать: Я заметен в темноте, ведь каждый из нас позаботился о своей безопасности на дорогах,

10-10-2023