Koostöö Narva noortekeskusega

Liiklusohutuse nädala raames 7.novembril toimus 1a klassis mäng-viktoriin „VALGUSFOOR“ .
Ürituse eesmärk on lastes tänaval ohutu käitumise aluste kujundamine. Mängu viis läbi Narva noortekeskuse spetsialist Irina Gluhhova, ning õpilased kinnistasid oma teadmisi jalakäijate reeglitest, liiklusmärkidest, valgusfoori signaalidest. Viktoriini lõpus jõuti järeldusele: Liikluseeskirjade järgimine on oluline ja vajalik!
Mäng pakkus lastele suurt rõõmu!

Сотрудничество с Нарвским молодежным центром
В рамках безопасности дорожного движения 7 ноября в 1а классе состоялась игра-викторина "СВЕТОФОР".
Целью мероприятия является формирование у детей основы безопасного поведения на улице. В ходе игры, которую проводила специалист НМЦ Ирина Глухова, ученики закрепили знания о правилах пешеходов, о дорожных знаках, о значении светофора и его сигналах. В конце викторины пришли к выводу: Правила дорожного движения соблюдать важно и нужно!
Игра доставила ребятам большое удовольствие!

07-11-2023