Sõjaväeline Narva

Kodanikupäeva eel ning Kultuuriranitsa programmi raames osalevad kõik 1.-9.klasside õpilased 16.11.-01.12. Narva linnuse haridusprogrammis ja ekskursioonidel.
16.11. ja 17.11. osalesid 5a ja 7a klasside õpilased meistriklassis „Märgi valmistamine“ ning tunnis „Sõjaväeline Narva“. Õpilased said teada kuulsatest väejuhtidest ja linna territooriumil toimunud võitlustest, uurisid sõjalisi rajatisi, erinevat tüüpi relvi, aga ka sõdurite erinevate perioodide vormirõivaid. Seejärel lahendasid õpilased interaktiivseid ülesandeid ning kinnistasid läbitud materjali, mille nende jaoks oli ette valmistanud haridusprogrammide kuraator Julia Issajeva.

Военная Нарва
В преддверии Дня Гражданина и в рамках проекта Kultuuriranits с 16.11 по 01.12 все ученики 1-х-9-х классов примут участие в образовательных программах и экскурсиях в Нарвском замке. 16.11 и 17.11 ученики 5а и 7а классов посетили мастер-класс «Изготовление значка» и занятие «Военная Нарва ». Ребята узнали о великих полководцах и сражениях , произошедших на территориях города , рассмотрели военные сооружения, различные виды оружия, а также мундиры солдат разных периодов. Затем ученики выполнили интерактивные задания и закрепили пройденный материал, который для них подготовила куратор образовательных программ Юлия Исаева.

16-11-2023