Särav, huvitav ja sündmusterohke november

Kalendris on viimased novembrikuu päevad ning lõppemas on Kultuuriranitsa programmi raames toimunud üritustes ja meistriklassides osalemine.
23. ja 24.novembril külastasid 6a, 8a ja 9a klasside õpilased Narva linnust ning said teada kõige kuulsamatest Narvas toimunud võitlustest, õppisid tundma audiogiidi, said teada bastionide süsteemist. Ürituse lõppedes osalesid lapsed meistriklassis ja tegid endale märgid, mida rõõmuga koolis teistele näitavad. Novembrist sai väga mitmekülgne, viljakas, huvitav, sündmusi ja emotsioone täis kuu!
Täname kõiki Narva linnuse töötajaid, kõrge professionaalsuse eest oma töös ning ekskursiooni laitmatu korralduse eest. Suur tänu haridusprogrammide kuraatorile Julia Issajevale väga asjatundlikult ja suurepäraselt koostatud õppeprogrammi eest, kus olid arvesse võetud kõik meie soovid.

Яркий, интересный и насыщенный ноябрь
23 и 24 ноября ученики 6а , 8а и 9а класса посетили Нарвский замок и узнали о самых важных сражениях, которые прошли через Нарву, научились работать с аудиогидом, узнали о системе бастионов. В завершении мероприятия ребята посетили мастер-класс и сделали значки, которые теперь с удовольствием демонстрируют всем в школе. Ноябрь получился очень разнообразный, плодотворный, интересный, насыщенный на события и эмоции!
Выражаем благодарность сотрудникам Нарвского замка, за высокий профессионализм в своей работе и безупречную организацию экскурсий. Большое спасибо куратору образовательных программ Юлии Исаевой за очень грамотно и прекрасно составленную для нас учебную программу , в которой были учтены все наши пожелания.

23-11-2023