Kontsert "Sinasõprus pärimuspillidega"

6.detsembril toimus kooli aulas 1-6-ndate klasside õpilastele üritus „Sinasõprus pärimuspillidega““, kus muusikud Cätlin Mägi ja Lauri Õunapuu tutvustasid lastele eesti pärimuspille ning esitasid suurepäraseid muusikateoseid. Nii, samm-sammult jätkame õpinguid, mängime, laulame, õpime rohkem tundma Eesti kultuuri, kombeid ja traditsioone.

Kontsert "Sinasõprus pärimuspillidega"
6 декабря в актовом зале ученики 1-6-х классов посетили мероприятие "Sinasõprus pärimuspillidega", на котором музыканты Cätlin Mägi и Lauri Õunapuu познакомили ребят с эстонскими народными инструментами и исполнили замечательные музыкальные произведения. Вот так шаг за шагом мы продолжаем обучение, играем, поем, узнают больше о культуре, обычаях и традициях Эстонии.

06-12-2023