Kultuurisaadiku programm

15.detsembril toimus Eesti Kaevandusmuuseumis kohtumine Kultuurisaadiku programmi raames.
Kõikidele osalejatele kingiti meened. Tänu programmile külastasid meie kooli 6.-9.klasside õpilased novembrikuus Tallinna, Tartu ja Paide linnu. Laste sõnade kohaselt meeldisid neile kõik ekskursioonid, mitmeid asju nägid nad esmakordselt ning teatud vaatamisväärsuseid tahaksid näha veelkord.
Tahaks loota, et programm saab endale jätku, sest niipalju huvitavaid kohti võib veel külastada.

Kultuurisaadiku programm
15 декабря в Eesti Kaevandusmuuseum состоялась завершающая встреча по проекту Kultuurisaadiku.
Всем участникам были вручены памятные подарки. Благодаря программе в ноябре месяце наши ученики 6-х-9-х классов посетили Таллинн, Тарту и Пайде. По словам ребят, все экскурсии им очень понравились, что-то они увидели впервые, а некоторые достопримечательности хотели бы увидеть еще раз.
Хочется надеяться, что проект будет иметь продолжение, ведь, сколько всего интересного можно посетить.

15-12-2023