Rahvusvaheline aitäh-päev

11.jaanuaril toimus 6a klassi õpilastel teematund, mis oli pühendatud rahvusvahelisele aitäh-päevale.
Lapsed lahendasid heameelega ülesande „Mille eest ma olen tänulik?“, tegid kokkuvõtte koolivaheajast, lugesid kokku, mitu korda keskmiselt nad ütlevad päevas „aitäh“ ja arutasid, milleks üldse on tänu vajalik.
Kõik loetletud tegevused vastavad „Kiusamisest vabaks!“ programmi eesmärkidele, mida realiseeritakse MTÜ Lastekaitse Liidu egiidi all ja mis soodustab kiusamisest vaba õpikeskkonna loomist.

Международный день «Cпасибо»
11января, для учеников 6а класса состоялся тематический урок, посвященный Всемирному дню "Спасибо".
Ребята с удовольствием выполняли задание «За что я благодарен?», подводили итоги каникул, посчитали сколько раз «спасибо» в среднем произносят за день, обсудили, почему важна благодарность.
Все перечисленные задания соответствуют целям программы «Освободимся от травли!», реализуемой под эгидой некоммерческой организации Союз защиты детей (MTÜ Lastekaitse Liit), и способствуют созданию свободной от издевательств учебной среды.

11-01-2024