Eesti iseseisvuse 106-nda aastapäeva pidulik tähistamine

Reedel, 23.veebruaril, pidupäeva eelõhtul kogunesid 1.-9.klasside õpetajad ja õpilased kooli aulas Eesti iseseisvuse 106-nda aastapäevale pühendatud pidulikule üritusele. Õpilasesinduse esimehe asetäitja Deniss Lebedev ja Valeria Seliverstova meenutasid omaesitlusmaterjalis kõikidele osalejatele selle päeva tähtsusest riigi ja kodanike jaoks. Iseseisvuspäeva auks kõlasid luuletused, laulud ja tantsiti eesti rahvatantse. Osalejad olid selleks päevaks väga hästi ette valmistunud ning üritus möödus väga pidulikult.

Торжественное празднование 106-й годовщины независимости Эстонии
В пятницу, накануне праздника, 23 февраля, на торжественное мероприятие, посвященное 106-й годовщине независимости Эстонской Республики, в актовом зале школы собрались учителя и ученики 1-х-9-х классов. Заместитель председателя УП Денис Лебедев и Валерия Селиверстова в презентационном материале напомнили всем присутствующим о важности этого дня для страны и ее граждан. звучали стихи , песни , эстонские танцы в честь Дня Независимости. Участники очень хорошо подготовились к этому дню, и мероприятие прошло очень торжественно!

23-02-2024